Usługi Ślubne

Film ślubny jest formą reportażu weselnego w dłuższej i krótszej formie. Dłuższa forma jest uzgadniana indywidualnie z klientem. Krótsza jest kilku minutowa i zawiera skrót z najważniejszych momentów z uroczystości.

W ofercie posiadamy filmy nagrywa zarówno jakości Full HD jak i 4K, nagrywane na drewniany Pendrive w drewnianym etui z wygrawerowanymi imionami i datą ślubu. Jeśli chodzi o realizację filmu ślubnego wygląda ona następująco: operator filmuje aparatami Blackmagic 4K i kamery Canon nagrywające w 4K Filmujemy Statywami, Sliderkamer, Gimbale: Ronin DJI MX, DJI S (stabilizacja obrazu, ujęcia płynne, nie poruszone) , dodatkowo oraz kamerą DJI Osmo Action do ujęć Pary Młodej w samochodzie. Dźwięk nagrywany jest recorderem Zoom H6. Uroczystość weselną od momentu przygotowań, przez błogosławieństwo, ceremonię zaślubin po imprezę weselną do godziny około 1 w nocy. Kończy pracę po oczepinach.

Zazwyczaj posiadamy wtedy około 4 godzin materiału surowego, który w zupełności wystarczy do montażu dłuższego filmu i 5 minutowego teledysku pod utwór, który Państwo wybiorą lub zdadzą się na nasz gust. 

Istnieje możliwość również video sesji plenerowej i podziękowania rodzicom. 

Czas realizacji montażu zlecenia od daty ślubu trwa do 60 dni. Klienci finalnie otrzymuje od nas stylowy Pendrive w drewnianym pudełku z grawerem imion i daty ślub . Istnieje również możliwość skopiowania całego materiału surowego na dysk zewnętrzny w formie archiwizacji bez dodatkowych kosztów.

 

Przykładowe realizacje:

 

 

Film ślubny Koszt realizacji filmowej:

 • 3000 zł cena za cała uroczystość ślubna filmowana przez jednego operatora: przygotowania, błogosławieństwo, ślub, impreza weselna do około 1 w nocy do zakończenia oczepin (Bydgoszcz i okolice, w przypadku innych miejscowości dojazd rozliczany na podstawie rachunku za paliwo) 

opcje dodatkowe :

 • drugi operator z dodatkowym sprzętem do filmowania lub drugi operator obsługujący drona z ujęciami z perspektywy lotu ptaka - 800 zł
 • podziękowania dla rodziców - 800 zł (okolice Bydgoszczy inne lokacja trzeba doliczyć koszty dojazdu) i realizowane są przed ślubem aby film był gotowy na wesele i wyświetlane przed podziękowaniami na weselu
 • plener - 800 zł (okolice Bydgoszczy inne lokacja trzeba doliczyć koszty dojazdu) w przypadku wyjazdów w inne miejsce należy dodać koszty zużycia paliwa.


Studniówka:

 • usługa 2000 zł plus koszt pendrive razy ilość osób

 

Komunia:

 • 2500 zł plus koszt pendrive mnożony przez ilość chętnych osób

 

Chrzest:

 • 1500 zł

 

Dodatkowe usługi:

 • video życzenia koszt od 300 do 500 zł

 

Dane

Kontaktowe

Agencja Artystyczna Horyzont
ul.Frydrycha 10
85-796 Bydgoszcz
zawadzki.keta.radek@gmail.com
509 340 888
Fundusz Wsparcia Kultury Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Instytut Muzyki i Tańca
Dotacja dotycząca wsparcia finansowego jednostek prowadzących działalność kulturalną w dziedzinie teatru, muzyki lub tańca ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
 • Celem projektu jest ułatwienie stabilizacji funkcjonowania przedsiębiorców w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia COVID-19.
 • Planowane efekty: Utrzymanie miejsc pracy oraz rozszerzenie działalność o dwie nowe usługi.
 • Wartość projektu: 26 806,98 PLN
 • Wkład Funduszy Europejskich: 25 466,63 PLN