Usługi dla Firm

Filmy firmowo promocyjne zwane potocznie video wizytówką stały się nowoczesnym i sprawdzonym narzędziem marketingowym. Dzięki takim realizacją możemy pokazać charakterystykę swojej działalności, cykle produkcji, produkty bądź usługi. Film promocyjny to nowoczesna wizytówka firmy, która dzięki pokazaniu pozytywów biznesu stanowi doskonałą reklamę i zachęca odbiorcę do zapoznania się z ofertą a także przyszłego skorzystania z niej. Forma filmowa od lat stanowi najlepszy środek przekazu, jeśli do filmu dołączą animacje, odpowiednia muzyka w tle, animację, lektor i odpowiedni montaż taki produkt staje się idealnym produktem sprzedażowym, który możemy w ten sposób promować.

 

Przykładowe realizacje:

 

Film firmowy:

  • wideo wizytówka - od 2000 zł w górę w zależności od budżetu i ilości dni zdjęciowych dostosowany do oczekiwań i możliwości klienta

 

 

Film lub rejestracja z wydarzeń eventowo kulturalnych, pokazów, mody, koncertów, targów, wystaw artystycznych, 

Praca odbywa się zazwyczaj na 3-4 operatorów z kamerami, którzy nagrywając dane wydarzenie w formie długich ujęć, które synchronizowane są z zewnętrznym dźwiękiem na etapie postprodukcji. W podobny sposób obsługuje się realizację telewizyjną. Często połączone w popularne obecnie wykonywanie na mediach społecznościowy live steaming'u.

 

Przykładowa realizacja:

 

 

Realizacja telewizyjna:

  • na kilka kamer z wydarzenia koszt od 3000 zł w górę w zależności od ilości operatorów z kamerą oraz czasu trwania realizacji.

Dane

Kontaktowe

Agencja Artystyczna Horyzont
ul.Frydrycha 10
85-796 Bydgoszcz
zawadzki.keta.radek@gmail.com
509 340 888
Fundusz Wsparcia Kultury Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego Instytut Muzyki i Tańca
Dotacja dotycząca wsparcia finansowego jednostek prowadzących działalność kulturalną w dziedzinie teatru, muzyki lub tańca ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19.
  • Celem projektu jest ułatwienie stabilizacji funkcjonowania przedsiębiorców w nowych warunkach gospodarczych wynikających z wystąpienia COVID-19.
  • Planowane efekty: Utrzymanie miejsc pracy oraz rozszerzenie działalność o dwie nowe usługi.
  • Wartość projektu: 26 806,98 PLN
  • Wkład Funduszy Europejskich: 25 466,63 PLN